بازخورد درباره این کالا

سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960CX-8PC-L WS-C2960CX-8PC-L Network switch

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
%1136,125,000 
134,750,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
%141,250,000 
40,975,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960CX-8PC-L

سوئیچ شبکه WS-C2960CX-8PC-L از سری سوئیچ های شرکت سیسکو می باشد. سوئیچ های compact سیسکو 2960 برای اتصال چندین دستگاه در کارهای کوچک و کلاسهای درس، هتل ها و کارخانه ها و برای گسترش شبکه های LAN بی سیم ایده آل هستند.

سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960CX-8PC-L

مشخصات سوئیچ WS-C2960CX-8PC-L

پارت نامبر
WS-C2960CX-8PC-L
نوع ویژگی
LAN Base
واسط uplink
2x 1G copper plus 2 x 1G SFP
پورت ها 8x 10/100 Fast Ethernet
توان POE
124W
پهنای باند رو به جلو 10 Gbps
حافظه رم
128 MB
حافظه flash
64 MB
ابعاد 4.44x 26.9 x 17.2 cm
وزن 4.38 Kg

سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960CX-8PC-L

 

ماژول های پیشنهای برای Cisco C2960

CAB-CONSOLE-USB Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
CAB-CONSOLE-RJ45 Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-SX-MM GLC-SX-MM GE SFP, LC connector SX transceiver
GLC-LH-SM 1000BASE-LX/LH SFP for Both Multimode and Single-Mode Fibers
GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM
GLC-BX-U 1000BASE-BX SFP, 1310NM
GLC-FE-100FX 100BASE-FX SFP for FE port
GLC-FE-100LX 100BASE-LX SFP for FE port
GLC-FE-100BX-D 100BASE-BX10-D SFP
GLC-FE-100BX-U 100BASE-BX10-U SFP

مقایسه مدل های  Cisco C2960

پارت نامبر مدل Total 10/100
Ethernet Ports
واسط Uplinks توان POE
WS-C2960-24TT-L LAN Base Layer 2 24 2×1000 BT 30W
WS-C2960-48TT-L LAN Base Layer 2 48 2×1000 BT 45W
WS-C2960-24TC-L LAN Base Layer 2 24 2 Dual Purpose 30W
WS-C2960-48TC-L LAN Base Layer 2 48 2 Dual Purpose 45W
WS-C2960-24TC-S LAN Lite Entry Layer 2 24 2 Dual Purpose 30W
WS-C2960-24-S LAN Lite Entry Layer 2 24 None 30W
WS-C2960-48TC-S LAN Lite Entry Layer 2 48 2 Dual Purpose 45W
WS-C2960-48TT-S LAN Lite Entry Layer 2 48 2x1000BT 45W
WS-C2960-48PST-L LAN Base Layer 2 48 PoE 2x1000BT and 2xSFP 370W
WS-C2960-24PC-L LAN Base Layer 2 24 PoE 2 Dual Purpose 370W
WS-C2960-24LT-L LAN Base Layer 2 8 PoE 2x1000BT 123W
WS-C2960-48PST-S LAN Lite Entry Layer 2 48 PoE 2x1000BT and 2xSFP 370W
WS-C2960-24PC-S LAN Lite Entry Layer 2 24 PoE 2 Dual Purpose 370W
WS-C2960-24LC-S LAN Lite Entry Layer 2 8 PoE 2 Dual Purpose 123W
WS-C2960-8TC-L LAN Base Layer 2 8 1 Dual Purpose 20W
WS-C2960PD-8TT-L LAN Base Layer 2 8 1x1000BT PoE 11W PoE Input
WS-C2960G-8TC-L LAN Base Layer 2 7 10/100/1000 1 Dual Purpose 30W
WS-C2960-8TC-S LAN Lite Entry Layer 2 8 1 Dual Purpose 20W

 

سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960CX-8PC-L

مشخصات فنی سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960CX-8PC-L

    • برند

      سیسکو

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ شبکه سیسکو WS-C2960CX-8PC-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48TS-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48TS-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TS-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TS-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24PS-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24PS-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TD-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TD-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48LPS-I
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48LPS-I
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24PD-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24PD-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48TD-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48TD-L
تماس بگیرید