بازخورد درباره این کالا

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C3172TQ-32T

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
%141,250,000 
40,975,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
%1136,125,000 
134,750,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C3172TQ-32T

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C3172TQ-32T

سوئیچ Cisco Nexus C3172TQ-32T از سوئیچ های سری Nexus 3000 برای ایجاد مرکز داده با استفاده از استقرار بالایی از دیتابیس طراحی شده اند و از 24 تا 128 پورت ارائه می شوند که قابلیت اتصال انعطاف پذیر، عملکرد بالا و مجموعه ای از امکانات جامع را ارائه می دهند. دریافت انعطاف پذیر، لایه 2 و 3 سوئیچینگ که تاخیر کم، برنامه ریزی بالا را ارائه می دهد

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C3172TQ-32T

مشخصات سوئیچ C3172TQ-32T

پارت نامبر C3172TQ-32T
ابعاد رک
1 RU
ظرفیت سوئیچ
1.4-Tbps
نرخ انتقال رو به جلو
Up to 1 bpps
پور 32 پورت
حافظه رم 4 گیگا بایت
منبع تغذیه 360
ابعاد
4.4x 43.9 x 50.5 cm
وزن 10 کیلو گرم

 

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C3172TQ-32T

32 x 10GBase-T RJ-45 and 6 QSFP+ ports
6 x QSFP+ ports

 

المان های پیشنهادی سوئیچ C3172TQ-32T

L-N3K-LAN1K9= Nexus 3000 LAN Enterprise License, eDelivery
GLC-SX-MMD Cisco GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP Module
SFP-H10GB-CU1M Cisco Direct-Attach Twinax Copper Cable Assembly with SFP+ Connectors SFP-H10GB-CU1M
SFP-H10GB-CU5M SFP-H10GB-CU5M,5M Passive Copper Twinax Cable F, Nexus,24AWG cable assembly
QSFP-H40G-CU5M Cisco QSFP to QSFP copper direct-attach 40GBASE-CR4 cable QSFP-H40G-CU5M
QSFP-40G-LR4 40GBase-LR4 Optical Transceiver,QSFP+,40GE,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)

سوئیچ سیسکو nexus 3000

 

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C3172TQ-32T

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C3172TQ-32T”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *