بازخورد درباره این کالا

مدیا کانورتور فیبر نوری موگزا IMC-21-S-SC MOXA IMC-21-S-SC Optical Fiber Media Converter

0 نفر
1 سال گارانتی مبین وب

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-50E
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-50E
تماس بگیرید
%4 فایروال فورتی گیت fortigate 60e فورتی نت
فایروال فورتی گیت fortigate 60e فورتی نت
%412,000,000 
11,500,000 تومان
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-50E-BDL
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-50E-BDL
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO ISR 800M
روتر شبکه سیسکو CISCO ISR 800M
تماس بگیرید
%3 روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
%3268,125,000 
261,250,000 تومان
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-30E-BDL
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-30E-BDL
تماس بگیرید
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-1500D
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-1500D
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco 1811
روتر شبکه سیسکو Cisco 1811
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
72,187,500 تومان
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
تماس بگیرید
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-61E
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-61E
تماس بگیرید
فایروال فورتی گیت FG-30E برند فورتی نت
فایروال فورتی گیت FG-30E برند فورتی نت
تماس بگیرید
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-80E-POE
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-80E-POE
تماس بگیرید
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-51E
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-51E
تماس بگیرید
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-52E
فایروال فورتی گیت فورتی نت FG-52E
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco 2921/K9
روتر شبکه سیسکو Cisco 2921/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco 1802/K9
روتر شبکه سیسکو Cisco 1802/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1002/X
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1002/X
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی مدیا کانورتور فیبر نوری موگزا IMC-21-S-SC

مبدل های رسانه صنعتی IMC-21 مبدل های ورودی سطح 10 / 100BaseT (X) -to-100BaseFX هستند که برای ایجاد عملکردی مطمئن و پایدار در محیط های سخت صنعتی طراحی شده اند. مبدل ها یک راه حل مقرون به صرفه هستند که با ورودی 12 یا 48 ولت ولتاژ کار می کنند و می توانند در دماهای مختلف از -10 تا 60 درجه سانتیگراد به طور قابل اعتماد کار کنند. طراحی سخت افزار مقاوم این اطمینان را می دهد که تجهیزات اترنت شما می توانند در برابر شرایط سخت صنعتی مقاومت کنند. مبدل های IMC-21 به راحتی بر روی ریل DIN یا در جعبه های توزیع سوار می شوند و این مدیا کانورتور فیبر نوری امکان محافظت در برابر ولتاژ معکوسو جریان بیش از حد را برای شما فراهم می کند.

مشخصات فنی مدیا کانورتور فیبر نوری موگزا مدل IMC-21-S-SC

  • ابعاد IMC-21-S-SC بر اساس میلیمتر : 25x109x97
  • وزن : 125 گرم
  • پروتکل استاندارد :
    • IEEE 802.3 for 10BaseT
    • IEEE 802.3u for 100BaseT(X) and 100BaseFX
    • IEEE 802.3x for Flow Control
  • ولتاژ ورودی : 12 تا 48 ولت از نوع DC با 0.32 آمپر
  • پورت : 1xRJ45 10/100BaseT(X),1x 100BaseFX (SC/ST connectors)
  • نوع کانکتور : SC
  • طول موج مدیا کانورتور فیبر نوری موگزا : 1310 نانومتر
  • جنس بدنه : پلاستیک
  • دمای کاری : 10- درجه تا 60 درجه سانتی گراد
  • دمای ذخیره سازی : 40- درجه تا 70 درجه سانتی گراد
  • فاصله انتقال دیتا : 40 کیلومتر
  • سایر مشخصات :
    • طراحی شده برای مکان های خطرناک
    • خروجی هشدار
    • محافظت در برابر ولتاژ معکوس
    • محافظت در برابر جریان بیش از حد
    • قابل نصب در ریل

مشخصات فنی مدیا کانورتور فیبر نوری موگزا IMC-21-S-SC

    • برند

      Moxa

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید
شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…
مبدل سریال به اترنت موگزا NPort 5230
مبدل سریال به اترنت موگزا NPort 5230
6,100,000 تومان
مبدل سریال به اترنت صنعتی موگزا NPort 5110A
مبدل سریال به اترنت صنعتی موگزا NPort 5110A
تماس بگیرید
مبدل سریال به اترنت موگزا NPort 5232
مبدل سریال به اترنت موگزا NPort 5232
تماس بگیرید