brand logo

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

Cisco QSFP-40G-SR-BD Fiber optic module
1 سال گارانتی مبین وب
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

5,500,000 5,000,000 تومان
%9

10 در انبار

بازخورد درباره این کالا
محصولات مرتبط
کارت ترکیبی آنالوگ و دیجیتال سنگوما B601
کارت ترکیبی آنالوگ و دیجیتال سنگوما B601
تماس بگیرید
فروش ویژه
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD
ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD
1 سال گارانتی مبین وب
موجود

5,500,000 5,000,000 تومان
%9

10 در انبار

نقد و بررسی تخصصی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD به مشتریان طیف گسترده ای از گزینه های اتصال ۴۰ گیگابیت اترنت با چگالی بالا و کم مصرف را برای مرکز داده ، شبکه های محاسباتی با عملکرد بالا ، هسته و لایه های توزیع سازمانی و خدمات ارائه می دهد.

ویژگی ها و مزایای ماژول QSFP-40G-SR-BD سیسکو

  • device دستگاه ورودی / خروجی قابل تعویض گرم که به یک پورت ۴۰ گیگابایتی اترنت سیسکو QSFP متصل می شود
  • where در صورت لزوم با سایر رابط های سازگار با IEEE 40GBASE قابل همکاری است
  • for برای عملکرد برتر ، کیفیت و قابلیت اطمینان بر روی پورت های Cisco QSFP 40G دارای گواهی و آزمایش شده است
  • interface رابط برق پرسرعت سازگار با استاندارد IEEE 802.3ba
  • factor فاکتور شکل QSFP ، رابط ارتباطی ۲ سیمه I2C و سایر رابط های برق کم سرعت سازگار با SFF 8436 و توافق نامه چندمنظوره QSFP (MSA)

51DmcPDrRL. AC SY355 300x157 - ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

ماژول QSFP کلاس Cisco 40GBASE-SR4-S به ترتیب از طول پیوند ۱۰۰ و ۱۵۰ متر در الیاف چند حالته بهینه شده با لیزر و OM4 / OM5 پشتیبانی می کند. QSFP-40G-SR4-S با مشخصات نوری IEEE 40GBASE-SR4 مطابقت دارد که از لینک های نوری ۴۰G پهنای باند با فیبر موازی ۱۲ فیبر با فیبرهای چند منظوره MPO / MTP پشتیبانی می کند. از آنجا که QSFP-40G-SR4-S از اتصال قطع ۴x10G پشتیبانی نمی کند ، برای چنین کاربردهایی به QSFP-40G-SR4 یا QSFP-40G-CSR4 مراجعه کنید. QSFP-40G-SR4-S از FCoE پشتیبانی نمی کند.

ادامه مطلب

مشخصات فنی ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

    • برند

      سیسکو

امتیاز و دیدگاه کاربران ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-SR-BD

هنوز امتیازی ثبت نشده است
دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید.
افزودن نظر جدید
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر دهید.
اگر این محصول را قبلا خریداری کرده باشید، دیدگاه شما به عنوان خریدار ثبت خواهد شد.
همچنین ممکن است دوست داشته باشید…
روتر شبکه سیسکو 2911-SEC/K9
روتر شبکه سیسکو 2911-SEC/K9
14,700,000 تومان
روتر شبکه سیسکو 2911-V/K9
روتر شبکه سیسکو 2911-V/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
72,187,500 تومان
تلفن تحت شبکه (Voip) پلیکام VVX 400
تلفن تحت شبکه (Voip) پلیکام VVX 400
تماس بگیرید