محصولات مرتبط
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
%1136,125,000 
134,750,000 تومان
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
%141,250,000 
40,975,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C3560C-8PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C3560C-8PC-S
موجود

تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو Cisco WS-C3560C-8PC-S

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C3560C-8PC-S

سوئیچ Cisco WS-C3560C-8PC-S از سری سوئیچ های شرکت سیسکو می باشد. . سوئیچ های compact سیسکو 3560 برای اتصال چندین دستگاه در کارهای کوچک و کلاسهای درس ، هتل ها و کارخانه ها و برای گسترش شبکه های LAN بی سیم ایده آل هستند.

مشخصات سوئیچ WS-C3560C-8PC-S

پارت نامبر
WS-C3560C-8PC-S
نوع ویژگی
IP Base
واسط uplink
2x 1G copper or 2 x 1G SFP
پورت ها 8x 10/100 Fast Ethernet
توان POE
124W
پهنای باند رو به جلو 10 Gbps
حافظه رم
128 MB
حافظه flash
64 MB
ابعاد 4.44x 26.9 x 21.3 cm
وزن 4.65 Kg

 

ماژول های پیشنهای برای Cisco 3560C

CAB-CONSOLE-USB Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
CAB-CONSOLE-RJ45 Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-SX-MM GLC-SX-MM GE SFP, LC connector SX transceiver
GLC-ZX-SM 1000BASE-ZX SFP
GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM
GLC-BX-U 1000BASE-BX SFP, 1310NM
GLC-FE-100FX 100BASE-FX SFP for FE port
GLC-FE-100LX 100BASE-LX SFP for FE port
GLC-FE-100BX-D 100BASE-BX10-D SFP
GLC-FE-100BX-U 100BASE-BX10-U SFP

مقایسه مدل های سیسکو  WS-C3560C

مدل

پورت های اترنت

پورت های POE

Available
PoE Power

واسط Uplinks

دارای

mac security

2960C-8TC-L

8 x 10/100
Fast Ethernet

N/A

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

N/A

2960C-8TC-S

8 x 10/100
Fast Ethernet

N/A

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

N/A

2960CPD-8TT-L

8 x 10/100
Fast Ethernet

N/A

2 x 1G
(PoE+ input)

N/A

2960C-8PC-L

8 x 10/100
Fast Ethernet

8 PoE

124W

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

N/A

2960CPD-8PT-L

8 x 10/100
Fast Ethernet

8 PoE

Up to 30.8W[1]

2 x 1G
(PoE+ input)

N/A

2960C-12PC-L

12 x 10/100
Fast Ethernet

12 PoE

124W

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

N/A

2960CG-8TC-L

8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet

N/A

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

N/A

3560C-8PC-S

8 x 10/100
Fast Ethernet

8 PoE+

124W

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

N/A

3560C-12PC-S

12 x 10/100
Fast Ethernet

12 PoE+

124W

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

N/A

3560CG-8TC-S

8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet

N/A

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

Yes

3560CG-8PC-S

8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet

8 PoE+

124W

2 x 1G copper or 2 x 1G SFP

Yes

3560CPD-8PT-S

8 x 10/100/1000 Gigabit Ethernet

8 PoE

Up to 23.8W[2]

2 x 1G
(PoE+ input)

Yes

 

 

ادامه مطلب

امتیاز و دیدگاه کاربران سوئیچ سیسکو Cisco WS-C3560C-8PC-S

هنوز امتیازی ثبت نشده است
دیدگاه خود را درباره این کالا بیان کنید.
افزودن نظر جدید
شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر دهید.
اگر این محصول را قبلا خریداری کرده باشید، دیدگاه شما به عنوان خریدار ثبت خواهد شد.

پرسش ها

برای ثبت پرسش ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید.