بازخورد درباره این کالا

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L Cisco WS-C2960X-48LPS-L Network Switch

0 نفر
1 سال گارانتی تعمیر مبین وب
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
%1136,125,000 
134,750,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
%141,250,000 
40,975,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960X-48LPS-L یک سوئیچ از سری سوئیچ های سری سیسکو 2960 می باشد. سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L دارای 48 پورت اترنت و 4 پورت SFP می باشد. سری Cisco 2960-X سری ثابت پیکربندی سوئیچ های اترنت گیگابیت که ارائه کلاس شرکت Switching لایه 2 برای دانشگاه و دسترسی شاخه برنامه های کاربردی می باشد

سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L

مشخصات سوئیچ WS-C2960X-48LPS-L

پارت نامبر محصول
WS-C2960X-48LPS-L
اندازه رک
Rack-mountable 1U
نوع سوئیچ
LAN Base
واسط Uplink 4x 10G SFP
پورت های Downlink
48× Ethernet 10/100/1000  ports
حداکثر تعداد پورت های POE
48پورت
پورت های اترنت 48x 10/100 Ethernet ports
پهنای باند رو به جلو
 107.1Mpps
 حافظه RAM 512MB
حافظه Flash
128MB
ابعاد 44.5 سانتی متر x 36.8 سانتی متر x 4.5 سانتی متر
وزن بسته
10.65 Kg

نمای از سوئیچ Cisco WS-C2960X-48LPS-L

سوئیچ سیسکو 2960

① پورت مدیریت اترنت
② دکمه حالت
③ سوئیچ LED ها
④ USB مینی نوع B (کنسول) پورت
⑤ USB نوع A پورت
⑥ SFP + پورت های ماژول
⑦ 48 × 10/100/1000 پورت
⑧ CONSOLE LED
⑨ MGMT LED
⑩ کنسول RJ-45

WS-C2960X-48LPS-L

① شکاف ماژول FlexStack Plus و پوشش
② فن خروجی
③ اتصال RPS
④ اتصال برق AC

 

مقایسه سوئیچ WS-C2960X-48LPS-L

مدل WS-C2960X-48LPS-L WS-C2960S-F24TS-S
پشتیبانی از PoE Yes no
پورت ها 48× Ethernet 10/100/1000 + ports FP) 24 × Ethernet 10/100/1000  ports FP)
ظرفیت سوئیچ 216Gbps 176 Gbps
واسط Uplinks 2x 10G SFP 4 x 1G SFP
مجموعه ویژگی LAN Base LAN Lite
قابلیت پشته گذاری Yes Yes

 

سوئیچ سیسکو 2960

ماژول های سوئیچ WS-C2960X-48LPS-L

C2960X-STACK Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو WS-C2960X-48LPS-L

    • برند

      سیسکو

  • تعداد پورت

    48 پورت

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید
همچنین ممکن است دوست داشته باشید…
سوئیچ سیسکو C1-C2960X-24PS-L
سوئیچ سیسکو C1-C2960X-24PS-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48LPS-I
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48LPS-I
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TD-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TD-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24PD-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24PD-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48TS-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-48TS-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TS-L
سوئیچ سیسکو Cisco C1-C2960X-24TS-L
تماس بگیرید