بازخورد درباره این کالا

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960X-24TS-LL

0 نفر
محصولات مرتبط
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-SECK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-SECK9
تماس بگیرید
%3 روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
%3302,250,000 
294,500,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4XT3
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4XT3
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4X1GE
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4X1GE
تماس بگیرید
%4 ویدئوکنفرانس Polycom group 300 پلیکام
ویدئوکنفرانس Polycom group 300 پلیکام
%4152,000,000 
146,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-8XCHT1E1
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-8XCHT1E1
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1001
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1001
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-VPNK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-VPNK9
تماس بگیرید
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
119,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو CISCO 1941/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 1941/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO 2901/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 2901/K9
14,700,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2XOC3POS
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2XOC3POS
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-HDD
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-HDD
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-SECK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-SECK9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
114,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو CISCO 1921/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 1921/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-VPNK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-VPNK9
تماس بگیرید
%3 ویدئوکنفرانس سیسکو Cisco Sx10
ویدئوکنفرانس سیسکو Cisco Sx10
%387,000,000 
84,000,000 تومان

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960X-24TS-LL

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960X-24TS-LL

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960X-24TS-LL یک سوئیچ از سری سوئیچ های سری سیسکو 2960  می باشد. سوئیچ سیسکو WS-C2960X-24TS-LL دارای 24 پورت اترنت می باشد. سوئیچ  WS-C2960X-24TS-LL  دارای 4 پورت SFP می باشد. سری Cisco 2960-X سری ثابت پیکربندی سوئیچ های اترنت گیگابیت  که ارائه کلاس شرکت Switching لایه 2 برای دانشگاه و دسترسی شاخه برنامه های کاربردی می باشد

 

سوئیچ سیسکو 2960

مشخصات سوئیچ WS-C2960X-24TS-LL

پارت نامبر محصول
WS-C2960X-24TS-LL
اندازه رک
Rack-mountable 1U
نوع سوئیچ
LAN Base
واسط Uplink 4x 1G SFP
پورت های Downlink
24× Ethernet 10/100/1000  ports
حداکثر تعداد پورت های POE
پورت های اترنت 24x 10/100 Ethernet ports
پهنای باند رو به جلو
95.2Mpps
 حافظه RAM 256MB
حافظه Flash
64MB
ابعاد 44.5× 38.6 × 4.5 cm
وزن بسته
10.65 Kg

 

نمای از سوئیچ Cisco WS-C2960X-24TS-L

سوئیچ سیسکو 2960① پورت مدیریت اترنت
② دکمه حالت
③ سوئیچ LED ها
④ USB مینی نوع B (کنسول) پورت
⑤ USB نوع A پورت
⑥ پورت های ماژول SFP
⑦ 24 × 10/100/1000 پورت
⑧ CONSOLE LED
⑨ MGMT LED
⑩ کنسول RJ-45

سوئیچ سیسکو 2960① FlexStack-Plus module slot and cover
② Fan Exhaust
③ RPS Connector
④ AC power connector

سوئیچ سیسکو 2960

سوئیچ سیسکو 2960

مقایسه سوئیچ WS-C2960X-24TS-LL

 

مدل WS-C2960X-24TS-LL WS-C2960S-F24TS-S
پشتیبانی از PoE Yes no
پورت ها 24 × Ethernet 10/100/1000 + ports FP) 24 × Ethernet 10/100/1000  ports FP)
ظرفیت سوئیچ 176 Gbps 176 Gbps
واسط Uplinks 4x 1G SFP 4 x 1G SFP
مجموعه ویژگی LAN Base LAN Lite
قابلیت پشته گذاری Yes Yes

سوئیچ سیسکو 2960

ماژول های سوئیچ WS-C2960X-24TS-LL

C2960X-STACK Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module
CAB-STK-E-0.5M Cisco FlexStack Stacking Cables
GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960X-24TS-LL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *