بازخورد درباره این کالا

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960S-48LPS-L

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
%1136,125,000 
134,750,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
%141,250,000 
40,975,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960-48PST-L
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960S-48LPS-L

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960S-48LPS-L

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960S-48LPS-L یک سوئیچ از سری سوئیچ های سری سیسکو 2960  می باشد. سوئیچ سیسکو WS-C2960S-48LPS-L دارای 48 پورت اترنت می باشد. سوئیچ  WS-C2960S-48LPS-L  دارای 4 پورت SFP می باشد. سری Cisco 2960-X سری ثابت پیکربندی سوئیچ های اترنت گیگابیت  که ارائه کلاس شرکت Switching لایه 2 برای دانشگاه و دسترسی شاخه برنامه های کاربردی می باشد

 

سوئیچ سیسکو 2960مشخصات سوئیچ WS-C2960S-48LPS-L

پارت نامبر محصول
WS-C2960S-48LPS-L
اندازه رک
Rack-mountable 1U
نوع سوئیچ
LAN Base
واسط Uplink 2x 10 Gigabit SFP+ or 2 x 1 Gigabit Ethernet SFP+ uplink ports
پورت های Downlink
48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports
حداکثر تعداد پورت های POE
48 پورت
پورت های اترنت 48x 10/100 Ethernet ports
پهنای باند رو به جلو
77 Mpps
 حافظه RAM 128MB
حافظه Flash
64MB
ابعاد 44.5 × 38.6 × 4.5 cm
وزن بسته
10.65 Kg

 

نمای از سوئیچ Cisco WS-C2960S-48LPS-L

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960S-48LPS-L

48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports RJ45 Console Port
USB Type A Port Ethernet Management Port
USB mini-Type B (console) Port SFP Module Slots

سوئیچ سیسکو 2960

1 (total) / 1 (free) x Stacking Module RPS Connector
Fan Exhaust AC power connector

 

مقایسه سوئیچ WS-C2960S-48LPS-L

 

مدل WS-C2960S-48LPS-L WS-C2960S-48FPD-L
پورت 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports 48 × Ethernet 10/100/1000 PoE+ ports
توان POE 740W 740W
واسط Uplinks 4x 1G SFP 2x 10G SFP
نوع سوئیچ LAN Base LAN Base
قابلیت پشته بندی Yes Yes

 

 

سوئیچ سیسکو 2960

ماژول های WS-C2960S-48LPS-L

C2960S-STACK Catalyst 2960S FlexStack Stack Module optional for LAN Base
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver
GLC-SX-MMD 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
سوئیچ سیسکو 2960

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960S-48LPS-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *