بازخورد درباره این کالا

سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960CPD-8TT-L Cisco WS-C2960CPD-8TT-L Network switch

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

41,850,000 37,200,000 تومان
%11

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
تماس بگیرید
%3 روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
%3302,250,000 
294,500,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2XOC3POS
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2XOC3POS
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-HDD
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-HDD
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-VPNK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-VPNK9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4X1GE
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4X1GE
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-VPNK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-VPNK9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-SECK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-SECK9
تماس بگیرید
%3 ویدئوکنفرانس سیسکو Cisco Sx10
ویدئوکنفرانس سیسکو Cisco Sx10
%387,000,000 
84,000,000 تومان
%4 ویدئوکنفرانس Polycom group 300 پلیکام
ویدئوکنفرانس Polycom group 300 پلیکام
%4152,000,000 
146,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو CISCO 1941/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 1941/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO 1921/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 1921/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4XT3
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4XT3
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-8XCHT1E1
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-8XCHT1E1
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO 2901/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 2901/K9
14,700,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-SECK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-SECK9
تماس بگیرید
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
119,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1001
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1001
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960CPD-8TT-L

شرکت سیسکو به عنوان مادر و پیشتاز تولید کننده های تجهیزات شبکه در دنیا شناخته می شود. این شرکت با تولید و فروش انواع سوئیچ، روتر و فایروال های قدرتمند و با دوام، توانست به نوعی بازار شبکه دنیا را در دستان خود گیرد. سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960CPD که از سری سوئیچ های Cisco C2960 می باشد، به عنوان یک سوئیچ خوش قیمت برای خرید معرفی شده است.

Cisco مفتخر است که سوئیچ های جدید اترنت هوشمند Cisco Catalyst 2960 را معرفی می کند، یک سری جدید از دستگاه های مستقل با پیکربندی ثابت که اتصال اترنت دسک تاپ سریع و گیگابیت اترنت را برای شرکت های کوچک، بازار میانی و شعبه های کوچکتر از شرکت ارائه می دهد. شبکه ها، به فعال کردن خدمات LAN پیشرفته کمک می کند. سری Catalyst 2960 امنیت یکپارچه ای از جمله کنترل پذیرش شبکه (NAC) و همچنین کیفیت پیشرفته خدمات (QoS) و انعطاف پذیری را ارائه می دهد و خدمات هوشمندی را برای لبه شبکه ارائه می دهد.
این مجموعه همچنین شامل تعدادی پیشرفت سخت افزاری برای مدیران شبکه، از جمله پیکربندی هایی با لینک های دو منظوره (سیم با سیم دیگر) برای Gigabit Ethernet است که به مدیر شبکه اجازه می دهد تا از پیوند مسی یا فیبر استفاده کند. همچنین یک عضو خانواده 24 پورت گیگابیت اترنت وجود دارد که سرعت انتقال گیگابیت را به دسکتاپ (GTTD) در سراسر شبکه افزایش می دهد.

 

ادامه مطلب

معرفی سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960CPD-8TT-L

سوئیچ Cisco مدل WS-C2960CPD-8TT-L از سری سوئیچ های شرکت سیسکو می باشد. سوئیچ های compact سیسکو 2960 برای اتصال چندین دستگاه در کارهای کوچک و کلاسهای درس، هتل ها و کارخانه ها و برای گسترش شبکه های LAN بی سیم ایده آل هستند.

سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960CPD-8TT-L

مشخصات سوئیچ WS-C2960CPD-8TT-L

سوئیچ سیسکو WS-C2960CPD به عنوان یکی از پر طرفدار ها بین دیگر سوئیچ ها شناخته می شود. ویژگی های فوق العاده و قیمت مناسب، این سوئیچ را تبدیل به یکی از گزینه های مناسب برای فروش کرده است.

پارت نامبر
WS-C2960CPD-8TT-L
نوع ویژگی
LAN Base
واسط uplink
2x 1G (PoE+ input)
پورت ها 8x 10/100 Fast Ethernet
توان POE
30.8W
پهنای باند رو به جلو 10 Gbps
حافظه رم
128 MB
حافظه flash
64 MB
ابعاد 4.44x 26.9 x 17.2 cm
وزن 4.38 Kg

قیمت سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960CPD-8TT-L

 

خرید سوئیچ سیسکو با کمترین قیمت

ما همواره تلاش کرده ایم تا تجهیزات این برند محبوب در ایران را با کمترین قیمت برای خریداران فراهم آوریم. سوئیچ WS-C2960CPD-8TT-L با دارا بودن 10 پورت یک خرید فوق العاده محسوب می شود.

خرید سوئیچ سیسکو C2960

ماژول های پیشنهای برای Cisco C2960

CAB-CONSOLE-USB Cisco CAB-CONSOLE-USB Console Cable 6 ft with USB Type A and mini-B
CAB-CONSOLE-RJ45 Cisco CAB-CONSOLE-RJ45 Console Cable 6ft with RJ45 and DB9F
GLC-SX-MM GLC-SX-MM GE SFP, LC connector SX transceiver
GLC-LH-SM 1000BASE-LX/LH SFP for Both Multimode and Single-Mode Fibers
GLC-BX-D 1000BASE-BX SFP, 1490NM
GLC-BX-U 1000BASE-BX SFP, 1310NM
GLC-FE-100FX 100BASE-FX SFP for FE port
GLC-FE-100LX 100BASE-LX SFP for FE port
GLC-FE-100BX-D 100BASE-BX10-D SFP
GLC-FE-100BX-U 100BASE-BX10-U SFP

مقایسه مدل های  Cisco C2960

پارت نامبر مدل Total 10/100
Ethernet Ports
واسط Uplinks توان POE
WS-C2960-24TT-L LAN Base Layer 2 24 2×1000 BT 30W
WS-C2960-48TT-L LAN Base Layer 2 48 2×1000 BT 45W
WS-C2960-24TC-L LAN Base Layer 2 24 2 Dual Purpose 30W
WS-C2960-48TC-L LAN Base Layer 2 48 2 Dual Purpose 45W
WS-C2960-24TC-S LAN Lite Entry Layer 2 24 2 Dual Purpose 30W
WS-C2960-24-S LAN Lite Entry Layer 2 24 None 30W
WS-C2960-48TC-S LAN Lite Entry Layer 2 48 2 Dual Purpose 45W
WS-C2960-48TT-S LAN Lite Entry Layer 2 48 2x1000BT 45W
WS-C2960-48PST-L LAN Base Layer 2 48 PoE 2x1000BT and 2xSFP 370W
WS-C2960-24PC-L LAN Base Layer 2 24 PoE 2 Dual Purpose 370W
WS-C2960-24LT-L LAN Base Layer 2 8 PoE 2x1000BT 123W
WS-C2960-48PST-S LAN Lite Entry Layer 2 48 PoE 2x1000BT and 2xSFP 370W
WS-C2960-24PC-S LAN Lite Entry Layer 2 24 PoE 2 Dual Purpose 370W
WS-C2960-24LC-S LAN Lite Entry Layer 2 8 PoE 2 Dual Purpose 123W
WS-C2960-8TC-L LAN Base Layer 2 8 1 Dual Purpose 20W
WS-C2960PD-8TT-L LAN Base Layer 2 8 1x1000BT PoE 11W PoE Input
WS-C2960G-8TC-L LAN Base Layer 2 7 10/100/1000 1 Dual Purpose 30W
WS-C2960-8TC-S LAN Lite Entry Layer 2 8 1 Dual Purpose 20W

فروش سوئیچ سیسکو C2960

درباره Cisco

شرکت Cisco همواره به دنبال تولید بهترین تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ برای شرکت های کوچک و بزرگ می باشد. سیسکو که قلب تپنده آن در کالیفرنیا آمریکا قرار دارد، با فروش فوق العاده خود، توانست به عنوان یک رقیب سرسخت در این بازار ظاهر شود. فروش سوئیچ سیسکو همواره در ایران نیز به دلیل کیفیت بالای این محصولات همواره با استقبال زیادی همراه بوده است و خریداران زیادی در ایران طرفدار پر پر و پا قرص Cisco می باشند. از این رو مبین وب به لطف همکاری مستقیم با سیسکو توانست تمام تجهیزات به روز و جدید این شرکت را برای خرید با قیمت مناسب فراهم کند.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو مدل WS-C2960CPD-8TT-L”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *