بازخورد درباره این کالا

سوئیچ سیسکو Nexus N3K-C3132Q-XL Cisco Nexus 3000 N3K-C3132Q-XL Network switch

0 نفر
1 سال گارانتی مبین وب
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24LT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24PC-S
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
سوئیچ سیسکو WS-C2960-24LC-S
%141,250,000 
40,975,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+24LC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TT-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24TC-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960+48PST-S
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-L
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-48PST-L
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-48PST-L
تماس بگیرید
%1 سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
سوئیچ سیسکو WS-C2960+48PST-L
%1136,125,000 
134,750,000 تومان
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
سوئیچ سیسکو Cisco WS-C2960-24PC-S
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو Nexus N3K-C3132Q-XL

سوئیچ سیسکو Nexus 3000 N3K-C3132Q-XL از سوئیچ های سری Nexus 3000 برای ایجاد مرکز داده با استفاده از استقرار بالایی از دیتابیس طراحی شده اند و از 24 تا 128 پورت ارائه می شوند که قابلیت اتصال انعطاف پذیر، عملکرد بالا و مجموعه ای از امکانات جامع را ارائه می دهند. دریافت انعطاف پذیر، لایه 2 و 3 سوئیچینگ که تاخیر کم، برنامه ریزی بالا را ارائه می دهد. این محصول یکی از پر فروش های برند سیسکو به حساب می آید.

سوئیچ سیسکو Nexus N3K-C3132Q-XL

مشخصات سوئیچ شبکه سیسکو Nexus 3000 N3K-C3132Q-XL

سوئیچ های سیسکو Nexus 3132Q ، 3132Q-X و 3132Q-XL سوئیچ های متراکم ، با عملکرد بالا ، 40 گیگابیت بر ثانیه لایه 2 و 3 هستند. آنها اعضای پلت فرم سیسکو Nexus 3100 هستند. این سوییچ های نسل دوم Nexus 3000 Series چگالی پورت ، مقیاس پذیری و ویژگی های بهبود یافته ای را در مقایسه با سوییچ های نسل اول ارائه می دهند. Cisco Nexus 3132Q ، 3132Q-X و 3132Q-XL به صورت یک فاکتور جمع و جور یک رک (1RU) تولید می شود و سیستم عامل Cisco NX ‑ OS پیشرو در صنعت را اجرا می کند ، ویژگی ها و توابع جامعی را به مشتریان ارائه می دهد. به طور گسترده مستقر شده است. آنها از هر دو طرح جریان هوا به جلو و معکوس (اگزوز سمت پورت و ورودی درگاه) با ورودی برق AC و DC پشتیبانی می کنند. سیسکو Nexus 3132 برای مراکز داده ای که نیاز به دسترسی لایه یا لایه 2 و 3 یا سوئیچ برگ با سرعت کارآمد و کم مصرف دارند بسیار مناسب است.

پارت نامبر N3K-C3132Q-XL
ابعاد رک
1 RU
ظرفیت سوئیچ
2.5-Tbps
نرخ انتقال رو به جلو
1.4 Tbps
پورت 32 پورت QSFP+
حافظه رم 4 گیگا بایت
ابعاد
4.4x 43.9 x 50.5 cm
وزن 10 کیلو گرم

 

المان های پیشنهادی سوئیچ Nexus 3000 

QSFP-4SFP10G-CU5M QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 5m
QSFP-4SFP10G-CU3M QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 3m
QSFP-4SFP10G-CU1M QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 1m
QSFP-H40G-ACU10M Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 10m, active
QSFP-H40G-ACU7M Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 7m, active
QSFP-H40G-CU5M 40GBASE-CR4 passive copper cable, 5m
QSFP-H40G-CU3M 40GBASE-CR4 passive copper cable, 3m
QSFP-H40G-CU1M 40GBASE-CR4 passive copper cable, 1m
QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP transceiver module with MPO connector
QSFP-40G-CSR4 Cisco 40GBASE-CSR4 transceiver module, MPO, 300m
QSFP-40GE-LR4 QSFP 40GBASE-LR4 QSFP+ module for SMF
SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP+ module (multimode fiber [MMF])
SFP-10G-LR 10GBASE-LR SFP+ module (single-mode fiber [SMF])
SFP-10G-ER Cisco 10GBASE-ER SFP+ module for SMF
SFP-10G-ZR Cisco 10GBASE-ZR SFP+ module for SMF
GLC-T 1000BASE-T SFP
GLC-SX-MM GE SFP, LC connector SX transceiver (MMF)
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver (SMF)
GLC-T 1000BASE-T SFP
N3K-C3064-FAN Nexus 3064 Fan Module, Forward airflow (port side exhaust)
N3K-C3064-FAN-B Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)
N2200-PAC-400W N2K/3K 400W AC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)
N2200-PAC-400W-B N2K/3K 400W AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
NXA-PAC-500W Nexus 3064-T 500W AC PSU, Forward airflow (port side exhaust)
N2200-PDC-400W N2K/3K 400W DC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)
N3K-PDC-350W-B N3K Series 350W DC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
L-N3K-LAN1K9= Nexus 3000 LAN Enterprise License, eDelivery

 

قیمت و خرید سوئیچ سیسکو Nexus N3000

مشخصات فنی سوئیچ سیسکو Nexus N3K-C3132Q-XL

    • برند

      سیسکو

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو Nexus N3K-C3132Q-XL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3164Q
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3164Q
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3264Q
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3264Q
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3048TP
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3048TP
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ-XL
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ-XL
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3132Q-XL
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3132Q-XL
تماس بگیرید
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ
سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ
تماس بگیرید