بازخورد درباره این کالا

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ

0 نفر
محصولات مرتبط
روتر شبکه سیسکو CISCO 1921/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 1921/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-VPNK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-VPNK9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4XT3
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4XT3
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2XOC3POS
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2XOC3POS
تماس بگیرید
%3 ویدئوکنفرانس سیسکو Cisco Sx10
ویدئوکنفرانس سیسکو Cisco Sx10
%387,000,000 
84,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-SECK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-5G-SECK9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1001
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR 1001
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-VPNK9
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-2.5G-VPNK9
تماس بگیرید
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
فایروال سیسکو Cisco ASA 5506-k9
119,000,000 تومان
%3 روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
%3302,250,000 
294,500,000 تومان
%4 ویدئوکنفرانس Polycom group 300 پلیکام
ویدئوکنفرانس Polycom group 300 پلیکام
%4152,000,000 
146,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4X1GE
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-4X1GE
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-8XCHT1E1
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-8XCHT1E1
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO 1941/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 1941/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO 2901/K9
روتر شبکه سیسکو CISCO 2901/K9
14,700,000 تومان
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-HDD
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-HDD
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
روتر شبکه سیسکو Cisco ASR1001-X
114,000,000 تومان

نقد و بررسی تخصصی سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus 3000 C1-N3K-C3172PQ

سوئیچ Cisco Nexus 3000 C1-N3K-C3172PQ از سوئیچ های سری Nexus 3000 برای ایجاد مرکز داده با استفاده از استقرار بالایی از دیتابیس طراحی شده اند و از 24 تا 128 پورت ارائه می شوند که قابلیت اتصال انعطاف پذیر، عملکرد بالا و مجموعه ای از امکانات جامع را ارائه می دهند. دریافت انعطاف پذیر، لایه 2 و 3 سوئیچینگ که تاخیر کم، برنامه ریزی بالا را ارائه می دهد

سوئیچ سیسکو nexus 3000

مشخصات سوئیچ C1-N3K-C3172PQ

پارت نامبر C1-N3K-C3172PQ
ابعاد رک
1 RU
ظرفیت سوئیچ
1.4-Tbps
نرخ انتقال رو به جلو
1 bpps
پورت 48x SFP+ and 6 QSFP+
حافظه رم 4 گیگا بایت
ابعاد
4.4x 43.9 x 50.5 cm
وزن 10 کیلو گرم

 

المان های پیشنهادی سوئیچ Nexus 3000 

QSFP-4SFP10G-CU5M QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 5m
QSFP-4SFP10G-CU3M QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 3m
QSFP-4SFP10G-CU1M QSFP to 4xSFP10G passive copper splitter cable, 1m
QSFP-H40G-ACU10M Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 10m, active
QSFP-H40G-ACU7M Cisco 40GBASE-CR4 QSFP+ direct-attach copper cable, 7m, active
QSFP-H40G-CU5M 40GBASE-CR4 passive copper cable, 5m
QSFP-H40G-CU3M 40GBASE-CR4 passive copper cable, 3m
QSFP-H40G-CU1M 40GBASE-CR4 passive copper cable, 1m
QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP transceiver module with MPO connector
QSFP-40G-CSR4 Cisco 40GBASE-CSR4 transceiver module, MPO, 300m
QSFP-40GE-LR4 QSFP 40GBASE-LR4 QSFP+ module for SMF
SFP-10G-SR 10GBASE-SR SFP+ module (multimode fiber [MMF])
SFP-10G-LR 10GBASE-LR SFP+ module (single-mode fiber [SMF])
SFP-10G-ER Cisco 10GBASE-ER SFP+ module for SMF
SFP-10G-ZR Cisco 10GBASE-ZR SFP+ module for SMF
GLC-T 1000BASE-T SFP
GLC-SX-MM GE SFP, LC connector SX transceiver (MMF)
GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver (SMF)
GLC-T 1000BASE-T SFP
N3K-C3064-FAN Nexus 3064 Fan Module, Forward airflow (port side exhaust)
N3K-C3064-FAN-B Nexus 3064 Fan Module, Reversed airflow (port side intake)
N2200-PAC-400W N2K/3K 400W AC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)
N2200-PAC-400W-B N2K/3K 400W AC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
NXA-PAC-500W Nexus 3064-T 500W AC PSU, Forward airflow (port side exhaust)
N2200-PDC-400W N2K/3K 400W DC Power Supply, Forward airflow (port side exhaust)
N3K-PDC-350W-B N3K Series 350W DC Power Supply, Reversed airflow (port side intake)
L-N3K-LAN1K9= Nexus 3000 LAN Enterprise License, eDelivery

 

سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ سیسکو Cisco Nexus C1-N3K-C3172PQ”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *