بازخورد درباره این کالا
محصولات مرتبط
%3 روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
%3268,125,000 
261,250,000 تومان
روتر شبکه سیسکو ISR 4451/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4451/K9
825,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو ASR 1001/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1001/X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4351/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4351/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 1841-SEC/K9
روتر شبکه سیسکو 1841-SEC/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco 1802
روتر شبکه سیسکو Cisco 1802
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 800M
روتر شبکه سیسکو ISR 800M
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ASR 1006/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1006/X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4431/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4431/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4331/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4331/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco C891F-K9
روتر شبکه سیسکو Cisco C891F-K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco C1111/8P
روتر شبکه سیسکو Cisco C1111/8P
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
72,187,500 تومان
روتر شبکه سیسکو ASR1001-X
روتر شبکه سیسکو ASR1001-X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 1941/K9
روتر شبکه سیسکو 1941/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ASR 1002/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1002/X
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی روتر شبکه سیسکو CISCO C1116-4PLTEEA

روتر شبکه سیسکو CISCO C1116-4PLTEEA

روتر شبکه سیسکو CISCO C1116-4PLTEEA یک روتر از سری ISR می باشد که دسترسی به اینترنت، امنیت جامع و دسترسی وایرلس را ترکیب می کند. این روتر ها بسیار راحت پیاده سازی و مدیریت می شوند. دسترسی به اینترنت، امنیت پیشرفته و خدمات بی سیم را در یک دستگاه دریافت کنید. روتر های مجتمع خدمات سیسکو 1000 سری ( ISR ) ثابت و روتر های با کارایی بالا هستند که راه اندازی و مدیریت آنها آسان است.

مشخصات روتر CISCO C1116-4PLTEEA

مدل C1116-4PLTEEA
پورت WAN GE N/A
پورت  WAN GE/SFP combo 1
پورت  ADSL2/VDSL2+ VA-DSL (Annex B/J)
پورت  LTE Advanced (CAT6) N/A
802.11ac N/A
پورت  LAN GE 4
پورت  PoE 2
پورت  PoE+ 1
پورت  Integrated USB 3.0 AUX/console Yes
ابعاد (H x W x D) (42x 323 x 230mm)
وزن دستگاه
5.5 Lbs. (2.5 kg) maximum

 

نمایی  از روتر  CISCO C1116-4PLTEEA

ماژول روتر سیسکو cisco C1116-4PLTEEA

GLC-EX-SMD بله بله 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM.
GLC-LH-SMD بله بله GE SFP, LC connector LX/LH transceiver; with DOM.
GLC-SX-MMD بله بله GE SFP, LC connector SX transceiver; with DOM.
GLC-ZX-SMD بله بله 1000BASE-ZX SFP; with DOM.
GLC-FE-100ZX بله بله 100BASE-ZX SFP (80km).
GLC-GE-100FX بله بله 100FX SFP on GE ports.
GLC-BX-D بله بله 1000BASE-BX SFP, 1490NM.
GLC-BX-U بله بله 1000BASE-BX SFP, 1310NM.

لایسنس ها روتر  cisco C1116-4PLTEEA

SL-1100-4P-APP AppX License for Cisco ISR 1100 4P Series
C1-SL-1100-4P-APP AppX Foundation License for Cisco ISR 1100 4P Series
SL-1100-4P-SEC Security License for Cisco ISR 1100 4P Series
C1-SL-1100-4P-SEC Security License for Cisco ISR 1100 4P Series
SL-1100-4P-SECNPE NPE Security License for Cisco ISR 1100 4P Series

 

مقایسه روتر  C1116-4P و C1111-8P

Model C1111-8P C1116-4P
WAN GE 1 1
WAN GE/SFP combo 1 1
ADSL2/VDSL2+ N/A VA-DSL (Annex B/J)
LTE Advanced (CAT6) N/A N/A
802.11ac N/A N/A
LAN GE 8 4
PoE 4 2
PoE+ 2 1
Integrated USB 3.0 AUX/console بله بله

 

مشخصات روتر  cisco C1116-4PLTEEA

 

شرح ISR 1100 G.FAST with GE SFP Ethernet Router
ابعاد (H x W x D) (42x 323 x 230mm)
ورودی برق
ولتاژ ورودی Universal 100 to 240 VAC
فرکانس 50-60 Hz
حداکثر توان 66W (default)
ولتاژ خروجی 12 VDC
PoE and PoE+ Single 150W power supply required for Cisco 1100-8P series router
ولتاژ خروجی 48 VDC
پورت ها
GE N/A
GE/SFP combo 1
ADSL2/VDSL2+ 1 G.FAST (Annex B)
GE 4
PoE 2
PoE+ 1
Integrated USB 3.0 AUX/console Yes
حافظه RAM 4GB
حافظه Flash 4GB
استانداردها Emission

47 CFR Part 15

 

CISPR 32 Edition 2

EN 300 386 V1.6.1

EN 55032:2012/ AC:2013

EN 55032:2015

EN61000-3-2 2014

EN61000-3-3: 2013

ICES-003 ISSUE 6:2016

KN 32: 2015

V-2/2015.04

V-3/2015.04

TCVN 7189: 2009

CNS13438: 2006

IEC 60950-1

EN 60950-1

UL 60950-1

CSA C22.2 No. 60950-1

Immunity

CISPR24: 2010 + A1: 2015

EN 300 386 V1.6.1

EN55024: 2010 + A1: 2015

KN35: 2015

TCVN 7317: 2003

مشخصات محیطی
رطوبت محیطی 10% to 85% relative humidity (noncondensing)
دمای کاری 32°to 104°F (0° to 40°C)

Transportation and Storage

دمای غیر عملیاتی -4°to 149°F (-0° to 65°C)
رطوبت غیر عملیاتی 5 to 95% relative humidity (noncondensing)
ارتفاع عملیاتی 0 to 15,000 ft (0 to 4570m)
شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید