بازخورد درباره این کالا

روتر شبکه سیسکو C1112-8P CISCO C1112-8P Network Switch

0 نفر
1 سال گارانتی مبین وب

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
روتر شبکه سیسکو ASR 1006/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1006/X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ASR 1001/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1001/X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco C891F-K9
روتر شبکه سیسکو Cisco C891F-K9
تماس بگیرید
%3 روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
روتر شبکه سیسکو Cisco CGR 2010
%3268,125,000 
261,250,000 تومان
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4331/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4331/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 1841-SEC/K9
روتر شبکه سیسکو 1841-SEC/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
72,187,500 تومان
روتر شبکه سیسکو ISR 800M
روتر شبکه سیسکو ISR 800M
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4351/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4351/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco C1111/8P
روتر شبکه سیسکو Cisco C1111/8P
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ASR1001-X
روتر شبکه سیسکو ASR1001-X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco 1802
روتر شبکه سیسکو Cisco 1802
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4451/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4451/K9
825,000,000 تومان
روتر شبکه سیسکو 1941/K9
روتر شبکه سیسکو 1941/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ASR 1002/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1002/X
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی روتر شبکه سیسکو C1112-8P

روتر شبکه سیسکو C1112-8P یک روتر از سری ISR می باشد که دسترسی به اینترنت، امنیت جامع و دسترسی وایرلس را ترکیب می کند. این روتر ها بسیار راحت پیاده سازی و مدیریت می شوند. دسترسی به اینترنت، امنیت پیشرفته و خدمات بی سیم را در یک دستگاه دریافت کنید. روتر های مجتمع خدمات سیسکو 1000 سری ( ISR ) ثابت و روتر های با کارایی بالا هستند که راه اندازی و مدیریت آنها آسان است.

روتر شبکه سیسکو C1112-8P

مشخصات روتر CISCO C1112-8P

مدل C1112-8P
پورت WAN GE N/A
پورت  WAN GE/SFP combo 1
پورت  ADSL2/VDSL2+ 1 G.FAST
(Annex B)
پورت  LTE Advanced (CAT6) N/A
802.11ac N/A
پورت  LAN GE 8
پورت  PoE 2
پورت  PoE+ 1
پورت  Integrated USB 3.0 AUX/console Yes
ابعاد (H x W x D) 1.75 x 12.7 x 9.03 in.

(42 x 323 x 230mm) (includes rubber feet)

وزن دستگاه
5.5 Lbs. (2.5 kg) maximum

 

نمایی از روتر

روتر شبکه سیسکو C1112-8P

روتر شبکه سیسکو C1112-8P

LAN GE 0/0/0 – SFP
CLEI Label GE 0/0/0 – RJ45
Serial Number GE 0/0/1
Kensington Lock Slot 4-pin Power Connector
RJ45 / Micro USB Console Power Switch
USB3.0 Reset Button

ماژول های روتر سیسکو cisco C1112-8P

GLC-EX-SMD بله بله 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM.
GLC-LH-SMD بله بله GE SFP, LC connector LX/LH transceiver; with DOM.
GLC-SX-MMD بله بله GE SFP, LC connector SX transceiver; with DOM.
GLC-ZX-SMD بله بله 1000BASE-ZX SFP; with DOM.
GLC-FE-100ZX بله بله 100BASE-ZX SFP (80km).
GLC-GE-100FX بله بله 100FX SFP on GE ports.
GLC-BX-D بله بله 1000BASE-BX SFP, 1490NM.
GLC-BX-U بله بله 1000BASE-BX SFP, 1310NM.

لایسنس ها

SL-1100-4P-APP AppX License for Cisco ISR 1100 4P Series
C1-SL-1100-4P-APP AppX Foundation License for Cisco ISR 1100 4P Series
SL-1100-4P-SEC Security License for Cisco ISR 1100 4P Series
C1-SL-1100-4P-SEC Security License for Cisco ISR 1100 4P Series
SL-1100-4P-SECNPE NPE Security License for Cisco ISR 1100 4P Series

 

مقایسه روتر  C1112-8P و C1111-8P

Model C1111-8P C1112-8P
WAN GE 1 1
WAN GE/SFP combo 1 1
ADSL2/VDSL2+ N/A 1 G.FAST
(Annex B)
LTE Advanced (CAT6) N/A N/A
802.11ac N/A N/A
LAN GE 8 4
PoE 4 2
PoE+ 2 1
Integrated USB 3.0 AUX/console بله بله

روتر شبکه سیسکو C1112-8P

 

مشخصات روتر شبکه سیسکو C1112-8P

شرح ISR 1100 G.FAST with GE SFP Ethernet Router
ابعاد (H x W x D) 1.75 x 12.7 x 9.03 in. (42 x 323 x 230mm)
ورودی برق
ولتاژ ورودی Universal 100 to 240 VAC
فرکانس 50-60 Hz
حداکثر توان 66W (default)
ولتاژ خروجی 12 VDC
PoE and PoE+ Single 150W power supply required for Cisco 1100-8P series router
ولتاژ خروجی 48 VDC
پورت ها
GE N/A
GE/SFP combo 1
ADSL2/VDSL2+ 1 G.FAST (Annex B)
GE 8
PoE 4
PoE+ 2
Integrated USB 3.0 AUX/console Yes
حافظه RAM 4GB
حافظه Flash 4GB
استانداردها Emission

47 CFR Part 15

 

CISPR 32 Edition 2

EN 300 386 V1.6.1

EN 55032:2012/ AC:2013

EN 55032:2015

EN61000-3-2 2014

EN61000-3-3: 2013

ICES-003 ISSUE 6:2016

KN 32: 2015

V-2/2015.04

V-3/2015.04

TCVN 7189: 2009

CNS13438: 2006

IEC 60950-1

EN 60950-1

UL 60950-1

CSA C22.2 No. 60950-1

Immunity

CISPR24: 2010 + A1: 2015

EN 300 386 V1.6.1

EN55024: 2010 + A1: 2015

KN35: 2015

TCVN 7317: 2003

مشخصات محیطی
رطوبت محیطی 10% to 85% relative humidity (noncondensing)
دمای کاری 32°to 104°F (0° to 40°C)

Transportation and Storage

دمای غیر عملیاتی -4°to 149°F (-0° to 65°C)
رطوبت غیر عملیاتی 5 to 95% relative humidity (noncondensing)
ارتفاع عملیاتی 0 to 15,000 ft (0 to 4570m)

مشخصات فنی روتر شبکه سیسکو C1112-8P

    • برند

      سیسکو

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید
شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…
روتر شبکه سیسکو CISCO C1112-8PLTEEA
روتر شبکه سیسکو CISCO C1112-8PLTEEA
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO C1112-8PWE
روتر شبکه سیسکو CISCO C1112-8PWE
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو CISCO C1112-8PLTEAWE
روتر شبکه سیسکو CISCO C1112-8PLTEAWE
تماس بگیرید