بازخورد درباره این کالا

روتر شبکه سیسکو CISCO C1111-8PLTEEAWX

0 نفر
آماده ارسال
بازگشت
آماده ارسال
این محصول موجود و آماده ارسال می باشد.

تماس بگیرید

آیا از قیمت راضی هستید؟ بله خیر
محصولات مرتبط
روتر شبکه سیسکو ISR 800M
روتر شبکه سیسکو ISR 800M
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو Cisco 1811
روتر شبکه سیسکو Cisco 1811
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4451/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4451/K9
825,000,000 تومان
%3 روتر شبکه سیسکو CGR 2010
روتر شبکه سیسکو CGR 2010
%3268,125,000 
261,250,000 تومان
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
روتر شبکه سیسکو 3945/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
روتر شبکه سیسکو 2901/K9
72,187,500 تومان
روتر شبکه سیسکو ASR 1002/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1002/X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4351/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4351/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 1802
روتر شبکه سیسکو 1802
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو C1111/8P
روتر شبکه سیسکو C1111/8P
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ASR 1006/X
روتر شبکه سیسکو ASR 1006/X
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4331/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4331/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 1941/K9
روتر شبکه سیسکو 1941/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو ISR 4431/K9
روتر شبکه سیسکو ISR 4431/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو 1841-SEC/K9
روتر شبکه سیسکو 1841-SEC/K9
تماس بگیرید
روتر شبکه سیسکو C891F-K9
روتر شبکه سیسکو C891F-K9
تماس بگیرید

نقد و بررسی تخصصی روتر شبکه سیسکو CISCO C1111-8PLTEEAWX

روتر شبکه سیسکو CISCO C1111-8PLTEEAWX

روتر شبکه سیسکو CISCO C1111-8PLTEEAWX یک روتر از سری ISR می باشد که دسترسی به اینترنت، امنیت جامع و دسترسی وایرلس را ترکیب می کند. این روتر ها بسیار راحت پیاده سازی و مدیریت می شوند. دسترسی به اینترنت، امنیت پیشرفته و خدمات بی سیم را در یک دستگاه دریافت کنید. روتر های مجتمع خدمات سیسکو 1000 سری ( ISR ) ثابت و روتر های با کارایی بالا هستند که راه اندازی و مدیریت آنها آسان است.

مشخصات روتر CISCO C1111-8PLTEEAWX

مدل C1111-8PLTEEAWX
پورت WAN GE 1
پورت  WAN GE/SFP combo 1
پورت  ADSL2/VDSL2+ N/A
پورت  LTE Advanced (CAT6) 1 EMEAR & North America
802.11ac 2X2 MIMO
پورت  LAN GE 8
پورت  PoE 2
پورت  PoE+ 1
پورت  Integrated USB 3.0 AUX/console Yes
ابعاد (H x W x D) 1.75 x 12.7 x 9.03 in.

(42 x 323 x 230mm) (includes rubber feet)

وزن دستگاه
5.5 Lbs. (2.5 kg) maximum

 

نمایی  از روتر  CISCO C1111-8PLTEEAWX

LAN GE 0/0/0 – SFP
CLEI Label GE 0/0/0 – RJ45
Serial Number GE 0/0/1
Kensington Lock Slot 4-pin Power Connector
RJ45 / Micro USB Console Power Switch
USB3.0 Reset Button

ماژول روتر سیسکو cisco C1111-8PLTEEAWX

GLC-EX-SMD بله بله 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM.
GLC-LH-SMD بله بله GE SFP, LC connector LX/LH transceiver; with DOM.
GLC-SX-MMD بله بله GE SFP, LC connector SX transceiver; with DOM.
GLC-ZX-SMD بله بله 1000BASE-ZX SFP; with DOM.
GLC-FE-100ZX بله بله 100BASE-ZX SFP (80km).
GLC-GE-100FX بله بله 100FX SFP on GE ports.
GLC-BX-D بله بله 1000BASE-BX SFP, 1490NM.
GLC-BX-U بله بله 1000BASE-BX SFP, 1310NM.

لایسنس ها روتر  cisco C1111-8PLTEEAWX

SL-1100-4P-APP AppX License for Cisco ISR 1100 4P Series
C1-SL-1100-4P-APP AppX Foundation License for Cisco ISR 1100 4P Series
SL-1100-4P-SEC Security License for Cisco ISR 1100 4P Series
C1-SL-1100-4P-SEC Security License for Cisco ISR 1100 4P Series
SL-1100-4P-SECNPE NPE Security License for Cisco ISR 1100 4P Series

 

مقایسه روتر  C1111-4P و C1111-8P

Model C1111-8P C1111-4P
WAN GE 1 1
WAN GE/SFP combo 1 1
ADSL2/VDSL2+ N/A N/A
LTE Advanced (CAT6) N/A N/A
802.11ac N/A N/A
LAN GE 8 4
PoE 4 2
PoE+ 2 1
Integrated USB 3.0 AUX/console بله بله

 

ویژگی های روتر سیسکو cisco C1111-8PLTEEAWX

شرح محصول ISR 1100 4 Ports Dual GE WAN Ethernet Router
مشخصات فیزیکی
ابعاد (H x W x D) 42 x 323 x 230 میلی متر
وزن بسته با ماژول ها 2.5 کیلو گرم
منبع تغذیه
ولتاژ ورودی 100to 240 VAC
فرکانس 50-60 Hz
جریان ورودی  با POE فعال : 0.82A

بدون POE فعال : 0.82A

پورت ها
پورت میکرو USB One RJ-45: درگاه کنسول جداگانه
پورت USB دارد
پورت کنسول دارد
پورت شبکه دو پورت GE بین RJ45 و SFP به شرح زیر است:

یک درگاه  10/100 / 1000 یا درگاه اترنت SFP (دارای برچسب GE0 / 0/0)

یک درگاه اترنت 10/100 / 1000RJ-45 اختصاص داده شده (دارای برچسب GE0 / 0/1)

VLAN های بی سیم 32
مشخصات وایرلس 2×2 .11ac Wave 2
حافظه رم 4GB
حافظه فلش 4GB
PoE دارد
استاندارد ها Emission

47 CFR Part 15

 

CISPR 32 Edition 2

EN 300 386 V1.6.1

EN 55032:2012/ AC:2013

EN 55032:2015

EN61000-3-2 2014

EN61000-3-3: 2013

ICES-003 ISSUE 6:2016

KN 32: 2015

V-2/2015.04

V-3/2015.04

TCVN 7189: 2009

CNS13438: 2006

IEC 60950-1

EN 60950-1

UL 60950-1

CSA C22.2 No. 60950-1

Immunity

CISPR24: 2010 + A1: 2015

EN 300 386 V1.6.1

EN55024: 2010 + A1: 2015

KN35: 2015

TCVN 7317: 2003

مشخصات محیطی

رطوبت محیطی 5 الی 85 درصد
دمای کاری 0 to 40°C
ارتفاع کاری در چین 0-6560 ft (0-2000 m)
ارتفاع کاری در سایر کشور ها 0-10,000 ft (0-3050 m)

حمل و نقل و ذخیره سازی

دمای غیر عامل -40 to 158°F (-40 to 70°C)
رطوبت غیر عامل 5 to 95% relative humidity (noncondensing)
ارتفاع غیر عامل 0 to 15,000 ft (0 to 4570m)

 

 

 

 

 

شما هم می توانید در مورد این کالا نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

افزودن نظر جدید